Après Blueberry Zero Nikotinfritt
Après Blueberry Zero är ett nikotinfritt och tobaksfritt vitt snus i slimformat med en frisk och fruktig blåbärs- och bärsmak, tillverkad av Après Nicotine AB i Sverige. Produkten är helt fri från nikotin, tobak och koffein och är det perfekta valet för dig som vill njuta av känslan av en prilla utan några stimulantia alls. Après grundades 2020 och tillverkar sina portioner och förpackningar av växtbaserade material.
Smak och format
Après Blueberry Zero levererar en söt och naturlig blåbärssmak med subtila bärtoner som känns frisk och njutbar genom hela användningen. Smaken är ren och välrundad utan att förlita sig på nikotin eller koffein för effekt, vilket gör den till ett utmärkt alternativ för den som trappar ner på nikotin, håller sig nikotinfri eller helt enkelt vill njuta av en fruktig prilla när som helst på dagen.
Portionsformat
Après Blueberry Zero levereras i slimformat. Varje burk innehåller 20 påsar som är helt fria från nikotin, tobak, koffein och rök. Slimpåsen är smal och sitter bekvämt under läppen, vilket ger en jämn smakfrisättning i ett diskret och lätthanterligt format för användning när som helst och var som helst.
Om Après
Après grundades 2020 i Sverige och tillverkas av Après Nicotine AB. Sortimentet inkluderar nikotinfria alternativ samt produkter med nikotin i olika smaker, styrkor och format - alla tillverkade med växtbaserade material. Blueberry Zero är ett exempel på Après ambition att erbjuda rena, moderna och tillgängliga portionsalternativ för alla typer av användare.
| Attribut | Detaljer |
| Varumärke | Après |
| Format på påse | Slim |
| Styrka | Nikotinfritt |
| Producent | Après Nicotine AB |
| Smak | Blåbär, bär |
| Innehåll av nikotin | 0mg (nikotinfritt) |
| Innehåll per burk | 20 påsar |
| Kategori | Nikotinfritt |
| Typ | Helt vit påse, Tobaksfri |
Recensioner
Det finns inga recensioner än.